تولید و توزیع مشارکتی

یکی از بزرگ ترین مسائل و چالش ها برای افرادی که قصد تولید محصولات مراقبت از پوست ومو را دارند، نداشتن خط تولید مناسب و سرمایه جهت راه اندازی کارخانه می باشد. از این رو بسیار مهم است که بتوانید با استفاده از راهکار تولید ظرفیت خالی محصولات بهداشتی یا همان تولید قراردادی، محصولات خود را با برند خودتان و در کارخانه دیگری تولید کنید.

شرکت بهبود تامین لیان ارائه کننده خدمات تولید ظرفیت خالی محصولات مراقبت از پوست و مو با برند شما با خطوط تولید مجهز و ظرفیت تولید مناسب این امکانات را برای شما فراهم می کند. مشاوره فرمولاسیون، مراحل ثبت برند، انتخاب آمبولانژ مناسب و تهیه مواد اولیه از دیگر خدمات ارائه شده هلدینگ بهبود تامین می باشد.

در قراردادهای فیمابین، شرکت‌ها در خصوص فعالیت‌‌های مشترک، می توانند یکی از خدمات زیر بهره مند شوید:

  • تولید و توزیع قراردادی
  • تولید در ظرفیت خالی کارخانه طبق اصول GMP و بسته بندی بر اساس استاندارد های CE اروپا و مطابق با مقررات سازمان غذا و دارو
  • ارائه فرمولاسیون اختصاصی و تهیه مواد اولیه داخلی و خارجی
  • مراحل ثبت برند اختصاصی
  • مشاوره و اجرای پلن های فروش و بازاریابی
  • اعطای نمایندگی پخش و فروش استانی

درحال حاضر شرکت بهبود تامین لیان در اکثر استان‌های کشور دارای نمایندگی فروش فعال است، چنانچه شما درخواست اخذ نمایندگی فروش و بازاریابی را دارید، این امکان وجود دارد تا درخواست اعطای نمایندگی خود را ارسال نمایید.

از ابتدا تا انتها کنار شما هستیم. از طریق فرم زیر می‌توانید اطلاعات و درخواست خود را ارسال بفرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

ارسال درخواست

نام(Required)
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .